SUPA24
Μπαλκόνι; θέα
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως
212 000 €
(2 000 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
106 τ.μ.
Републиканска

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Jsou místa, kde moře není jen kulisou, ale přirozenou součástí každého dne. Otevřete dveře na terasu a před vámi se rozprostře nekonečný horizont, kte...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 86ημέρες
Ενημερώθηκε: 86ημέρες

Τοποθεσίες

Републиканска

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva