SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
46 000 €
(1 045 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
44 τ.μ.
бул. Христо Ботев

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава апартамент, старо строителство - тухла, в квартал Възрожденци, в района на Първите блокове. Жилището е с чиста площ 44 кв.м. и се състои от ан...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 310ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

бул. Христо Ботев
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ТБС БГПРОПЪРТИС