SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 200 000 €
(8 955 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
134 τ.μ.
Unterdorf, Westendorf

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα134 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sonnige Wohnung mit Stil und Komfort in Westendorf – Wohnen auf höchstem Niveau.
Inmitten der idyllischen Gemeinde Westendorf erwartet Sie diese exklu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Unterdorf, Westendorf
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Aurum Immobilien GmbH & Co KG