SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
90 000 €
(1 667 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
54 τ.μ.
Faberweg, Wagna

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese gemütliche 2-Zimmer-Wohnung überzeugt durch ihre ruhige und idyllische Lage in unmittelbarer Waldnähe und bietet ein angenehmes Wohngefühl für a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Faberweg, Wagna
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Real GmbH