SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
284 000 €
(4 057 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Am Viertelgraben, Vöslau

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese stilvolle Wohnung überzeugt durch helle, offen gestaltete Räume, eine durchdachte Grundrisslösung sowie einen sonnigen Balkon. Die Süd-West-Ausr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Am Viertelgraben, Vöslau
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SkyLead Real GmbH - Wien