SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 990 000 €
(11 570 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
172 τ.μ.
Brunnfeld, Reith bei Kitzbühel

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα172 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Diese Dachgeschosswohnung mit einer Wohnfläche von 123,08 m² sowie einer Nutzfläche von 49,44 m² gemäß Tiroler Bauordnung befindet sich im beschaulich...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΞύλινες δοκοίΨηλά ταβάνιαΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Brunnfeld, Reith bei Kitzbühel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEAM Höfinger GmbH