SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 400 000 €
(10 811 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
222 τ.μ.
Sonnental, Kitzbühel

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα222 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese außergewöhnliche Wohnung im 2. Obergeschoss eines Hauses mit nur fünf Wohneinheiten vereint Großzügigkeit, Eleganz und höchsten Wohnkomfort. Auf...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Sonnental, Kitzbühel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Aurum Immobilien GmbH & Co KG