SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
389 000 €
(5 638 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
69 τ.μ.
Rappenwaldstraße, Feldkirch

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Gemütliche Gartenwohnung ideal auch für Home-Office
Diese charmante 4-Zimmer-Wohnung überzeugt durch einen kompakten, zugleich sehr gut durchdachten ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Rappenwaldstraße, Feldkirch
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SkyLead Real GmbH - Bregenz