SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 000 €
(2 341 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
85 τ.μ.
Flughafenstraße, Annabichl

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese charmante 2,5-Zimmer-Etagenwohnung in Klagenfurt ist perfekt für Singles oder Paare, die eine helle und moderne Wohnung in ruhiger und zentraler...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Flughafenstraße, Annabichl
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Real GmbH