SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
220 000 €
(1 294 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
170 τ.μ.
Unnamed Road, Darling Heights

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα170 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Antalya, Serik, Kadriye’de konumlanan bu eşsiz daire, hem konforu hem de lüksü bir arada sunuyor. Denize sadece 3.5 km, Antalya Havalimanı’na ise 25 k...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Unnamed Road, Darling Heights
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KW Talya