SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 200 000 €
(7 362 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
163 τ.μ.
Rotonda del Tarter

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα163 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Discover this stunning new property located in El Tarter. With a surface area of 163.91 m², this home offers a modern and spacious environment to enjo...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΤζάκιΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευέςΠεζοδρόμιοΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 238ημέρες
Ενημερώθηκε: 237ημέρες

Τοποθεσίες

Rotonda del Tarter
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Andorra SIR