SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 160 000 €
(7 891 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
147 τ.μ.
Carretera Sant Cristofol

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα147 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Elegant duplex in penthouse, for sale, in Anyós, in the parish of La Massana. Located in an exclusive residential area surrounded by nature, and withi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 373ημέρες
Ενημερώθηκε: 360ημέρες

Τοποθεσίες

Carretera Sant Cristofol
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Andorra SIR