SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
441 600 €
(3 200 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
138 τ.μ.
Rruga e Currilave, Bashkia Durrës

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα138 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A modern apartment is offered for sale in one of the most exclusive residences in the Currila area of Durrës. Located very close to the coastline, thi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 38ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Rruga e Currilave, Bashkia Durrës
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY21 ATLANTIC