Λίστα προσφορών
5
151 496 €
(1 139 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
133 τ.μ.
الغردقة
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
133 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Unit Details• 2 Bedroom Apartment• Size: 133 sqm• Ground Floor• Living & Dining Area• Kitchen• Master Bedroom with En-Suite Bathroom• Second Bedroom• ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
59ημέρες
Ενημερώθηκε:
42ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
الغردقة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.