SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
53 336 €
(658 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
81 τ.μ.
شارع مهندس سيف المسيح اسطفانوس

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Aqua Infinity Resort, the latest jewel in the Aqua Group's collection of exclusive resorts in Hurghada. This stunning development is designed for thos...

πάτωμα:
1. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 482ημέρες
Ενημερώθηκε: 482ημέρες

Τοποθεσίες

شارع مهندس سيف المسيح اسطفانوس
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property

Laura Radu