SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
132 109 €
(893 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
148 τ.μ.
شارع النصر

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα148 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 A premium 3‑bedroom apartment in the One7 project, offering spacious interiors and modern design. Ideal for families, holiday rentals, or investors s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

شارع النصر
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay