SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
26 229 €
(656 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
40 τ.μ.
شارع النصر

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Studio – Unit 103Unit Details* Type: Studio* Floor: 1st Floor* Unit Number: 103* View: Pool View* Size: 40 m²---Price* Total Price: 1,600,000 EGPProje...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

شارع النصر
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services