SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
63 920 €
(687 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
93 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏠 High ROI Opportunity – Two Bedroom, Flexible Payment Plans 📐 Size: 94 sqm💰 Total Price: 4,587,200 EGP 🔥 Cash Price (15% Discount): 3,899,120 EGP...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development