SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
7 334 €
(65 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
112 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Two-Bedroom Apartment | Private Garden 40 m² | Pool View | CALA Sahl HasheeshUnit Details:• Area: (please provide if you want it added)• Private Garde...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development