SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
52 800 €
(776 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
68 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Your dream home is ready and waiting! No construction delays, no waiting lists—Immediate Delivery for this stunning 68 SQM studio with a massive balc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development