SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
33 973 €
(755 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
45 τ.μ.
منطقة الانترناشونال

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Residence 97 is a boutique residential development ideally located in the highly sought‑after Intercontinental Area of Hurghada. Positioned directly o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

منطقة الانترناشونال
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sun Homes Overseas