SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
33 540 €
(1 082 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
31 τ.μ.
شارع النصر

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modern Pool View Studio for Sale in Hurghada – Prime Location Own your fully finished studio in one of Hurghada’s most strategic locations, directly b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

شارع النصر
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services