SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
95 814 €
(1 711 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
56 τ.μ.
طريق سهل حشيش

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unit Solis 03-302E – Studio Pool View at Red Hills Sahl HasheeshEnjoy relaxed coastal living with Unit Solis 03-302E, a modern studio located on the 3...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

طريق سهل حشيش
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development