Λίστα προσφορών
12
12
12
52 459 €
(820 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
64 τ.μ.
حى مجاويش
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
64 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Unit Details** Unit No.: 103* Floor: Ground Floor* Type: 1 Bedroom* Size: 64 m²* View: Street View* Total Price: 3,200,000 EGPCash Price (20% Discount...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
5ημέρες
Ενημερώθηκε:
5ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
حى مجاويش
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή