SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
84 370 €
(1 082 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
78 τ.μ.
طريق سهل حشيش

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Long Beach Residence – HurghadaModern resort-style living in one of Hurghada’s most promising areas, combining tranquility, luxury, and strong investm...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

طريق سهل حشيش
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay