SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
43 912 €
(770 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
57 τ.μ.
طريق الغردقه الاسماعليه

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEO-IBIZA BAY beach front paradizeLocation: Next to a prestigious hotel in one of Hurghada’s elite districts. This exclusive project offers a premium ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

طريق الغردقه الاسماعليه
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay