SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
45 731 €
(817 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
56 τ.μ.
طريق الغردقه الاسماعليه

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🌴 Oro Beach – coastal living with premium comfort 🏖️ 📍 Located in El Ahyaa, Hurghada – right opposite Mubarak 7 Villas💎 Project advantages:✔️ Priv...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

طريق الغردقه الاسماعليه
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay