SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
53 245 €
(918 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
58 τ.μ.
Selena Bay road B

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Attractive starting prices and interest-free installment plans for studios and one-bedroom apartments. Private beach, excellent facilities, premium c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Selena Bay road B
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay