SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
74 614 €
(848 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
88 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Experience refined living at La Mora, a contemporary residential community spanning 24,000 sqm in the vibrant Arabia District. Designed to combine con...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay