Λίστα προσφορών
41
41
41
19 500 €
(163 € / τ.μ.)
Μίσθωση
3
2+
120 τ.μ.
Paseo de Sancha, Málaga
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
120 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Exclusive beachfront holiday apartment in La Malagueta
Enjoy a unique seaside experience in this elegant newly built apartment located on the prestig...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
9ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Paseo de Sancha, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Victoria
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Victoria
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή