SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 770 €
(51 € / τ.μ.)
Μίσθωση
2
2+
54 τ.μ.
Carrer de les Jonqueres, Barcelona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal en Carrer de les Jonqueres. Espacio cómodo y funcional, listo para entrar a vivir, ideal para ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de les Jonqueres, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ukio