SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
320 395 €
(4 161 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
77 τ.μ.
Παρντουμπίτσε
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nabízíme velmi pěkný byt 3+kk (77 m2) s balkónem (5 m2) v samém centru Pardubic (ul. Sladkovského, Zelené Předměstí). Tento byt prošel před 6-ti lety...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Παρντουμπίτσε

Δημόσιες παροχές

STING-REAL spol. s r. o.

Pavel Raba