SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
160 046 €
(3 266 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Οστράβα
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Slunný byt 2+1 se zasklenou lodžií v žádané lokalitě Ostrava–Poruba, ul. Heyrovského

Nabízíme Vám ke koupi byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 49,5...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Οστράβα

Δημόσιες παροχές

STING-REAL spol. s r. o.

Veronika Naďalová