SUPA24
Ρεζερβέ
Σαλόνι; θέα, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Μπαλκόνι; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
493 424 €
(5 874 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
84 τ.μ.
Praha 9
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Praktické 3+kk (76,2 m²) s balkonem (7,9 m²), ve kterém se budete cítit dobře téměř okamžitě. Velká okna v kombinaci s rohovou orientací dodávají inte...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Praha 9
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

OK REAL ESTATE s.r.o.

Filip Staněk