SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
147 282 €
(1 091 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
135 τ.μ.
Tomtom Mahallesi

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Beyoglu, a district on the European side of Istanbul. It is known for its historic architecture, lively nightlife...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Καμπίνα ντουςΞεχωριστή κουζίναΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Tomtom Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak