SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
253 000 €
(1 807 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
140 τ.μ.
Manavgat/Antalya

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 226ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Manavgat/Antalya
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak