SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
371 500 €
(3 538 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
105 τ.μ.
Ayvalık Caddesi, Kirazlıtepe Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع يقع في أوسكودار. أوسكودار هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من اسطنبول. تحدها مناطق بيكوز وعمرانية وكاديكوي وأتا شهير. تشتهر المنطقة بأهميتها...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 310ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Ayvalık Caddesi, Kirazlıtepe Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi