SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
81 500 €
(1 358 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
60 τ.μ.
Gökçedere

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartments in Project with Pool with Healing Water in Yalova Termal
The pearl of the Marmara Region, Yalova offers a strategic advantage with its loca...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 240ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Gökçedere
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE