SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Άλλο
Άλλο
761 094 €
(4 757 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
160 τ.μ.
Binbirdirek Mahallesi

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Topkapi, a culturally and historically significant region of Istanbul, which has many attractions and important h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 296ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Binbirdirek Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed