SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
66 000 €
(776 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
85 τ.μ.
Armutlu Mahallesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Flats Near All Amenities in Armutlu, Yalova
Yalova, with its proximity to major cities, suitability for year-round tourism, and peaceful blend of natu...

πάτωμα:
1. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 165ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Armutlu Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE