SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
123 000 €
(2 321 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
53 τ.μ.
Zamanoğlu Caddesi

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description:Located in the center of Alanya, close to the famous Cleopatra Beach, this brand new and ready-to-move-in 1+1 apartment stands out with it...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Zamanoğlu Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ogenus Property