SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σπίτι και περιβάλλον
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
453 600 €
(4 536 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
100 τ.μ.
Meclis-i Mebusan Caddesi, Kılıçali Paşa Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع تقع منطقة بيوغلو في الجانب الأوروبي من إسطنبول. تشتهر بيوغلو بهندستها المعمارية التاريخية، وحياتها الليلية النابضة بالحياة، ومشهدها الثقاف...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Meclis-i Mebusan Caddesi, Kılıçali Paşa Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi