SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
104 000 €
(1 040 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
100 τ.μ.
Şehit Muhtar Bey Caddesi, Kocatepe Mahallesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع تقع منطقة بيوغلو في الجانب الأوروبي من إسطنبول. تشتهر بيوغلو بهندستها المعمارية التاريخية، وحياتها الليلية النابضة بالحياة، ومشهدها الثقاف...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Şehit Muhtar Bey Caddesi, Kocatepe Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi