SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον
Σαλόνι
Άλλο
275 000 €
(3 716 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Zamanoğlu Caddesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع يقع العقار في قلب الانيا. من مسافة قريبة يمكنك العثور علي المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والسوبر ماركت والمحلات ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΚαμπίνα ντουςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 240ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Zamanoğlu Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi