SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
128 000 €
(2 327 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
55 τ.μ.
Atatürk Cd.

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excellent 1 Bed Apartment For Sale in Best Life 6 Complex Mahmutlar TurkeyEsales Property ID: es5554758Mahmutlar, 253. Sk. No:9, 07460 Alanya/Antalya,...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΕπιπλωμένοΣυσκευές κουζίναςΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 264ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Atatürk Cd.
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Esales Property LTD.

Peter Chambers