SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
145 000 €
(986 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
147 τ.μ.
Kestel Belediye Bulvarı

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα147 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NUR 100 METER ZUM STRAND – VOLL AUSGESTATTETE 4-ZIMMER-MAISONETTEWOHNUNG IN KESTEL/ALANYA ZU VERKAUFEN! Diese modern ausgestattete Maisonettewohnung b...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 304ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Kestel Belediye Bulvarı
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

New Day Property