SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
409 344 €
(1 256 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
326 τ.μ.
Rawana, ตําบลราไวย์

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα326 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Luxury condominium located in Rawai was completed in December 2017. The project consists of 14 units spread over 3 floors.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 148ημέρες

Τοποθεσίες

Rawana, ตําบลราไวย์
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

50 lemons