Λίστα προσφορών
15
15
15
227 978 €
(4 145 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
55 τ.μ.
ถนนหมื่นเงิน, ตําบลป่าตอง
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
55 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
A boutique hilltop residence with only 24 apartments: Building A is at foundation stage, Building B is nearing finishing works. Limited 1–3 bedroom un
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Πισίνα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
161ημέρες
Ενημερώθηκε:
148ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
ถนนหมื่นเงิน, ตําบลป่าตอง
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
50 lemons
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
50 lemons
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή