SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
595 676 €
(3 328 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
179 τ.μ.
Soi Paradise Beach, ตําบลป่าตอง

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα179 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Discover an incredible opportunity to own a beautiful 2-bedroom, 3-bathroom condo in the heart of Patong. Unit 103(8/7) is perched on a hillside, offe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 334ημέρες

Τοποθεσίες

Soi Paradise Beach, ตําบลป่าตอง
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara