SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
434 182 €
(3 169 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
137 τ.μ.
ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Enjoy the sunset every evening with panoramic sea views from this two bedroom, two bath condo. Large oversized windows, 3m high ceilings and spacious...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 333ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara